Reggeborgh Marathon Inline Cup 3 Amersfoort 2022
Reggeborgh Marathon Inline Cup 3 Amersfoort 27-5-2022
Uitslagen:
Beau Wagemaker 4e
Janne Berkhout 14e
Bart Mol 15e
Maik Stam 19e
Ivo de la Porte DNF
Daan Berkhout DNF
Uitslagen:
Beau Wagemaker 4e
Janne Berkhout 14e
Bart Mol 15e
Maik Stam 19e
Ivo de la Porte DNF
Daan Berkhout DNF
Tegelijk met het Radboud International Tournament vond ook een internationale wedstrijd plaats in Italië. Hier werd proefgedraaid door oa. het Nationale team in voorbereiding op het EK dat op dezelfde baan zal worden gereden. Van Radboud waren Sofia Schilder en Chris Berkhout uitverkoren om mee te gaan, hun gereden uitslagen:
ALLIEVI F
Sofia Schilder
7e 500 meter
5e 3k puntenkoers
5e 5k afvalkoers
20e 100m sprint 13.028
25e 21k inline
ALLIEVI M
Chris Berkhout
17e 500m
8e 3k puntenkoers
14e 5k afvalkoers
11e 21k inline
De masters troffen het nog in Achterveld met een wisselend bewolkt en zonnig weer. Maar het was wel zeer broeierig warm en dat maakte dat meerdere rijders even een tandje terug moesten zetten om het vol te houden. Er reden geen Radboudbikkels mee in deze categorie.
De dames junioren B wedstrijd eindige met wat valpartijen op het lastige parkoers met de vele drempels, putten en rood asfalt. Hierdoor kon de gewenste snelle start van de heren junioren B (i.v.m de komst van regen) niet doorgaan, omdat de EHBO het even druk had. Sofia Schilder en Janne Boos konden goed mee van voren waar er eigenlijk niemand echt weg kwam van het peloton. Het werd een zinderende eindsprint met een 2e en 4e plaats voor deze dames.
Bij de heren junioren B ging Jan Mooijman flink in de aanval maar hij werd weer teruggepakt.
De rijders troffen het gaandeweg de wedstrijd niet toen de bui losbarstte met zware druppels en er twijfel ontstond of er wel doorgereden moest worden of niet en al snel spatte het hele peloton uit elkaar. Veel rijders zagen het ook niet meer zitten op het steeds gladder wordende parkoers en staakten zelf de wedstrijd. Chris raakte deze ronde wat achterop maar wist zich gaande de wedstrijd van de 4e plek naar de 2e plek te knokken, wat een hele toer was op het natte wegdek.
De dameswedstrijd werd van meet aan een gekke wedstrijd waarbij Evelien Vijn vanaf start meteen tempo op kop ging maken en er in de eerste ronde al meerdere valpartijen waren. Hierdoor ontstond direct een lang lint van rijders. De rijders hadden wellicht geluk dat Vijn er door de weer natter wordende omstandigheden de wedstrijd staakte, maar het glibberen zorgde voor veel valpartijen en het hielp ook niet dat alle rijders maar door mochten rijden ook al waren ze (meerdere keren) gedubbeld. Vooral in het bochtige stuk door de woonwijk was het voor koplopers en achtervolgers hierdoor moeilijk em gevaarlijk om in te halen. De Radboud dames reden dapper door waarbij Beau door het in de slip gaan in één bocht in de finale van de wedstrijd helaas niet meer kon gaan strijden om het zilver. Gelukkig bleef ze wel staan. Janne Berkhout had tijdens de wedstrijd minder geluk en reed door een val gehavend een groot deel van de wedstrijd in de achtervolging. Haar inzet werd wel beloond met een 3e plaats.
Bij de heren ook geen betere omstandigheden, maar wel werd nu meteen besloten dat gedubbelde rijders of rijders die bijna gedubbeld zouden worden uit de race werden gehaald. Een flink aantal rijders, waaronder Rick en Kay Schipper, Jordy van Workum en Jorrit Bergsma besloten niet van start te gaan omdat ze het risico op blessures te groot vonden..
Bas, Ivo, Daan en Menno reden wel dapper hun ronden. Een groep ervaren marathon rijders reed echter rond alsof er weinig aan de hand was met het parkoers en deze snelheid konden de heren niet volgen, waardoor ze op een gegeven moment ook de wedstrijd moesten gaan verlaten en werden geklasseerd. Voor Bas Kee kwam dat wellicht net even te vroeg want hij had nog wel kans gehad dichterbij te komen bij de junior A die voor hem was, toch een mooie nette 2e plaats bij de junioren A.
Met 3x zilver en 1x brons was het weer flink wat eremetaal voor de Radboudbikkels.
Alle uitslagen:
Jun.B
Sofia Schilder 2e
Janne Boos 4e
Laura Besamusca 17e
Sharissa Oussoren 20e
Chris Berkhout 2e
Jan Mooijman 20e
Junioren A/Senioren
Beau Wagemaker 3e
Bente Kerkhoff 7e
Janne Berkhout 12e (3e DJA)
Jet Fransen 15e (4e DJA)
Melissa Mooijman 23e (7e DJA)
Evelien Vijn 40e
Bas Kee 21e (2e HJA)
Ivo de la Porte 22e
Daan Berkhout 23e
Menno van Eig 29e (4e HJA)
Tijdens de SKATE4daagse werd in één uur zoveel mogelijk rondjes gereden op de 400 meterbaan in Medemblik voor KiKa. De deelnemers lieten zich sponsoren per ronde en deden dan ook zeer hun best om zoveel mogelijk ronden te rijden. In totaal hebben leden en andere skate4daagse rijders 1895,85 opgehaald met de geskate ronden voor KiKa!
Een fantastisch mooi bedrag dat ook nog eens iets zal groeien als ook de collectebus is verwerkt. Iedereen super bedankt voor jullie inzet!
https://www.actievoorkika.nl/radboud-skate-voor-kika
Foto’s: Geertje Zwarthoed-Visscher
Van 15-18 juni werd een 4daagse marathon wedstrijd gereden op de skeelers. Beau Wagemaker was de enige Radboudbikkel die alle 4 dagen aan de start stond en zij wist maar net het podium niet te halen bij het eindklassement. Uitslagen:
4daagse dag 1 Heerde Centrum
Beau Wagemaker 6e
Lisanne Buurman 10e
4daagse dag 2
Halve Marathon Baan Heerde
Sofia Schilder 7e
Beau Wagemaker 9e
Jet Fransen 17e
Dag 3 Rijssen
Beau Wagemaker 4e
Dag 4 Staphorst
Bente Kerkhoff 4e
Beau Wagemaker 7e
Sofia Schilder 26e
Kay Schipper 12e
Bart Mol 15e
Eindklassement
Beau Wagemaker 4e
Bente Kerkhoff 16e
Sofia Schilder 21e
Lisanne Buurman 25e
Jet Fransen 30e
Kay Schipper 21e
Bart Mol 23e
Weer een mooie groep Radboudbikkels stond aan de start van de landelijke baanwedstrijd in Rotterdam.
Podiumplaatsen voor David Baas, Sofia Schilder en Chris Berkhout bij de jeugd en voor Bente Kerkhoff en Ivo de la Porte op de 500 meter.
Kadetten
Rosan Kuip 4e
3 500m
3 punten(afval)koers
Femke van Beek 7e
8 500m
7 punten(afval)koers
David Baas 3e
2 500m
5 punten(afval)koers
Pom Peerdeman 7e
6 500m
7 punten(afval)koers
Koen Veerman 9e
11 500m
6 punten(afval)koers
Jun.B
Sofia Schilder 1e
3 500m
1 punten(afval)koers
Janne Boos 8e
11e 500m
8e punten(afval)koers
Sharissa Oussoren 10e
9e 500m
11e punten(afval)koers
Chris Berkhout 1e
4 500m
1 punten(afval)koers
Jan Mooijman 7e
8e 500m
7e punten(afval)koers
Pepijn Bakker 15e
17 500m
8 punten(afval)koers
Senioren
500m
Bente Kerkhoff 2e
Janne Berkhout 8e
Melissa Mooijman 11e
Ivo de la Porte 2e
Bas Kee 10e
Menno van Eig 14e
punten(afval)koers
Janne Berkhout 5e
Jet Fransen 9e
Melissa Mooijman 10e
Senna Westerhuis 13e
Ivo de la Porte 7e
Bas Kee 9e
Menno van Eig 9e
100m
Iris Tiben 3e 12.172
Jet Fransen 8e 12.842
Ria Schilder 18e 13.836
Menno van Eig 9e 11.789
One-lap
Jet Fransen 9e
Iris Tiben 11e
Melissa Mooijman 18e
Ria Schilder 20e
Bas Kee 14e
Menno van Eig 16e
Puntenkoers
Bas Kee 11e
Menno van Eig 17e
Iris Tiben 7e
Jet Fransen 9e
Ria Schilder 24e
Kadetten
Noa Petitjean 6e
8 100m 13.383
10 One-lap
4 Puntenkoers
Rosan Kuip 7e
14.435
9 100m
8 One-lap
5 Puntenkoers
Femke van Beek 11e
11 100m 13.645
11 One-lap
7 Puntenkoers
David Baas 2e
3 100m 12.141
2 One-lap
6 Puntenkoers
Pom Peerdeman 6e
6 100m 12.662
7 One-lap
9 Puntenkoers
Koen Veerman 10e
14 100m
13 One-lap
5 Puntenkoers
Jun.B
Chris Berkhout 1e
2 100m 11.693
4 One-lap
3 Puntenkoers
Jan Mooijman 8e
6 100m 12.064
6 One-lap
10 Puntenkoers
1000m
Chris Berkhout 1e (jun.B)
Jan Mooijman 8e (jun.B)
Melissa Mooijman 12e (senioren)
Bas Kee 11e (senioren)
Menno van Eig 16e (senioren)
Afvalkoers
Chris Berkhout 1e (jun.B)
Jan Mooijman 8e (jun.B)
Melissa Mooijman 7e (senioren)
Bas Kee 7e (senioren)
Daan Berkhout 10e (senioren)
Menno van Eig 13e (senioren)
Daguitslag jun.B
Chris Berkhout 1e
Jan Mooijman 8e
Van vrijdag 1 juli t/m zondag 3 juli werd voor de 5e keer alweer het RIT gereden, dit jaar in een flink vernieuwde opzet qua wedstrijdorganisatie en met ook een deels ander wedstrijdprogramma. Hierdoor starten de wedstrijden in Wervershoof al in de middag. Met zo tegen de 300 deelnemers was er weer een mooie opkomst van rijders, helemaal gezien er dit jaar nog een 2e internationale wedstrijd op dezelfde datum stond geprogrammeerd.
Winst in het RIT klassement was er voor de senioren Bente Kerkhoff en Kay Schipper, Jet Fransen (jun.A), Marin Kuin (Pup.2) en Lotus Duijn (Pup.3).
Overzicht van de gereden uitslagen Radboudbikkels:
200m |
10k afval |
1000m |
Build-up |
One-lap |
8200m puntenkoers | |
1e Bente Kerkhoff |
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
7e Ria Schilder | 6 | 6 | 3 | DNS | 6 | DNS |
8e Iris Tiben | 4 | DNS | DNS | DNS | 8 | DNS |
200m |
10k afval |
1000m |
Build-up |
One-lap |
10250m puntenkoers | |
1e Kay Schipper | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 |
2e Rick Schipper | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 |
11e Maik Stam | 14 | 12 | DNS | DNS | 9 | 5 |
16e Ivo de la Porte | 4 | 4 | 3 | DNS | DNS | DNS |
Junioren A | ||||||
Fly lap |
5k afval |
1000m |
Build-up |
One-lap |
4920m puntenkoers | |
1e Jet Fransen | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
2e Melissa Mooijman |
4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 |
4e Janne Berkhout | 3 | 1 | 1 | 1 | DNS | DNS |
6e Bente Visser | 7 | 7 | 7 | DNS | 4 | DNS |
9e Menno van Eig | 2 | DQ-SF | 1 | 2 | 6 | 6 |
10 Bas Kee | DNS | DNS | DNS | DNS | DNS | 4 |
Junioren B | ||||||
Fly lap |
5k afval |
1000m |
Build-up |
One-lap |
4920m puntenkoers | |
4e Sharissa Oussoren |
8 | 3 | 4 | 5 | 3 | 7 |
5e Janne Boos | 3 | 6 | 8 | 6 | 6 | 8 |
14e Laura Besamusca |
13 | 8 | 16 | 10 | 17 | 19 |
6e Jan Mooijman | 4 | 5 | 2 | 4 | 3 | 21 |
15e Pepijn Bakker | 16 | 14 | 15 | 13 | 18 | 11 |
18e Thomas Thijsse | 23 | 23 | 21 | 18 | 21 | 20 |
Cadet | ||||||
Fly lap |
5k afva l | 1000m |
Build-up |
One-lap |
4920m puntenkoers | |
8e Rosan Kuip | 7 | 8 | 10 | 4 | 17 | 4 |
12e Femke van Beek |
13 | 13 | 14 | 10 | 19 | 9 |
6e Jarne Feenstra | 5 | 5 | 4 | 5 | 13 | 8 |
7e David Baas | 9 | 7 | 9 | 5 | 6 | 5 |
8e Pom Peerdeman | 10 | 13 | 6 | 8 | 8 | 4 |
10e Koen Veerman | 12 | 8 | 12 | 6 | 14 | 9 |
Pupil 1 | |||||||
Fly lap |
1000m Inline |
100m |
1200m inline |
3000m punten |
One-lap |
3280 punten | |
8e Maartje Berkhout | 10 | 8 | 25 | 3 | 10 | 9 | 6 |
9e Fay Petitjean | 11 | 12 | 16 | 6 | 15 | 11 | 9 |
20e Nina Dekker | 22 | 22 | 32 | 10 | 33 | 22 | 22 |
29e Lisa Konst | DNS | DNS | 14 | 6 | 16 | 13 | 13 |
31e Beaudine Kielstra |
DNS | DNS | 43 | 13 | 43 | 31 | 23 |
33e Tessa Ankersmit | DNS | DNS | 34 | 13 | 39 | DNS | DNS |
41e Brit Kamper | DNS | DNS | 44 | DNS | DNS | DNS | DNS |
1e Sam Veldkamp | 1 | 1600m Inline1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
9e Jerke Eilander | 13 | 8 | 13 | 5 | 7 | 10 | 7 |
13e Bjorn Kroon | 16 | 12 | 16 | 8 | 17 | 14 | 15 |
23e Hidde van der Leij | 15 | 17 | 20 | 9 | 13 | DNS | DNS |
Pupil 2 | ||||||||
Fly lap | 600m Inline | 100m | 600m inline | 2k inline | 100m | Pilion/Agility | 1230m | |
1e Marin Kuin | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
2e Lexie Ruiter | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 |
4e Eline van Leijenhorst | 4 | 3 | 6 | 4 | 4 | 4 | 7 | 5 |
5e Stacey de Hoog | 5 | 4 | 8 | 1 | 3 | 6 | 8 | 3 |
8e Nienke Bakker | 10 | 9 | 23 | 4 | 11 | 8 | 12 | 7 |
11e Lize Hoogland | 12 | 11 | 18 | 6 | 13 | 12 | 11 | 12 |
12e Thijsje Eilander | 14 | 13 | 21 | 11 | 19 | 11 | 6 | 11 |
13e Michelle Edelnbosch | 15 | 15 | 22 | 11 | 22 | 13 | 13 | 13 |
14e Jennifer van der Slot | 16 | 16 | 25 | 13 | 25 | 14 | 14 | 14 |
16e Femke Klopper | DNS | DNS | 24 | 12 | 24 | DNS | DNS | DNS |
18e Daphne Kuin | DNS | DNS | 17 | 12 | 20 | DNS | DNS | DNS |
20e Rosan Oosten | DNS | DNS | 10 | 9 | 12 | DNS | DNS | DNS |
4e Jurian van Eekelen | 3 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 14 |
7e Charlie Peerdeman | 8 | 8 | 5 | 9 | 8 | 5 | 9 | 5 |
13e Pete Rood | 11 | 14 | DNS | DNS | DNS | 12 | 13 | 11 |
14e Jitze Kielstra | DNS | DNS | DNS | DNS | DNS | 14 | 12 | 12 |
15e Hugoe Kielstra | DNS | DNS | DNS | DNS | DNS | 15 | 14 | 15 |
17e Rohan Koomen | DNS | DNS | 14 | 14 | 14 | DNS | DNS | DNS |
Pupil 3 | ||||||||
Fly lap |
400m Inline |
100m |
400m inline |
800m inline |
100m |
Pilion/Agility |
820m | |
1e Lotus Duijn | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
3e Fienne van Leijenhorst |
4 | 3 | 5 | 5 | 8 | 3 | 6 | 5 |
8e Bo van Rijn | 8 | 7 | 10 | 9 | 7 | 7 | 8 | 6 |
9e Sophie Ankersmit | DNS | DNS | 3 | 4 | 3 | DNS | DNS | DNS |
10e Jill Botman | DNS | DNS | 11 | 11 | 10 | DNS | DNS | DNS |
3e Jim Oosterhuis | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 |
4e Ivan de Lange | DNS | DNS | 7 | 7 | DNS | DNS | DNS | |
5e Mathijs de Lange | 4 | 3 | 4 | 4 | DNS | DNS | DNS | |
7e Mees van der Leij | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | DNS | DNS | DNS |
Pupil 4 | ||||||||
Fly lap | 200m Inline | 100m | 200m inline | 400m inline | 100m | Pilion/Agility | 410m | |
3e Tess Ruiter | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
4e Lennart de Lange | DNS | DNS | 5 | 5 | 4 | DNS | DNS | DNS |
Uitslagen:
Beau Wagemaker 9e
Dewi Nicolai 16e