(Wedstr.) kalender

 Agenda 2019

Toernooi agenda seizoen 2019. Door het jaar heen worden er verschillende activiteiten georganiseerd door de club, maar er zijn ook andere landelijke en internationale toernooien. Hieronder vind u een overzicht per categorie. Download hier het onderstaande overzicht.

Indoor

JST toernooi (jeugdskating vanaf pup 4)

  • 31 maart JST Opening – gelijktijdig Open dag Radboud – Medemblik (inschrijven 11.30)
  • 14 april – Warmenhuizen
  • 12 mei – Hensbroek
  • 23 juni – Purmerend
  • 7 juli  – Wervershoof – tevens Beer Ruiter Teamsprint Toernooi
  • 8 september – Purmerend (finale)

Van Lingen Competitie (vanaf pup 4)

  • 13 april – Zwaagwesteinde (IDS)
  • 11 mei – Heerenveen
  • 25 mei – Warmenhuizen (Noordkop Skating)
  • 6 juli – Haulerwijk (De Draai)
  • 24 augustus – Sneek (Ijsster)
  • 14 september – Wolvega (Lindenoord)

KNSB Baan Competitie – Jeugd/Senioren

  • 6 april – LB1 – Heerenveen
  • 22 april – LB2 – Wervershoof
  • 18 mei – LB3 – Zwaagwesteinde
  • 8 juni – LB4 – Rijssen
  • 22 juni – LB5 – Wolvega
  • 27 juli – LB 6 Senioren – Nijeveen
  • 17 augustus – LB 7 Senioren Finale – Haulerwijk
  • 31 augustus – LB6 Jeugd Finale – Oldebroek

Europa Cup

  • 05 t/m 07 april – Lagos (Portugal)
  • 12 t/m 14 april – Geisingen (Duitsland)
  • 20 t/m 22 april – Trois Pistes (Frankrijk)
  • 26 t/m 28 april – Gross Gerau (Duitsland)
  • 03 t/m 05 mei – Heerde
  • 11 t/m 12 mei – Szeged (Hungary)
  • 17 t/m 19 mei – Gera (Duitsland)
  • 25 t/m 26 mei – Ostrava (Tsjechië)
  • 31 mei t/m 2 juni – Wörgl (Oostenrijk)
  • 08 t/m 09 juni –  Trophée des Trois Routes (Frankrijk)
  • 09 t/m 11 augustus – Flanders Grand Prix – Zandvoorde/Oostende (België)

Internationaal en nationale kampioenschappen

  • 30 t/m 31 mei – NK baan – Wervershoof
  • 1 juni – NK weg – Medemblik
  • 15 juni – NK marathon – Staphorst
  • 5-14 juli – WK – Barcelona (Spanje)
  • 14 juli – WK marathon –
  • 25 augustus EK –  baan – weg marathon
  • 28 t/m 30 juni – Radboud International Inline-Skate Tournament Wervershoof/Medemblik (vanaf pup 4)
  • 29 juni – 1/2 hour en 1 hour Relay Race
  • 31 augustus – Nationaal pupillen toernooi – Oldenbroek
  • 7 t/m 8 september –  Internationale 2-daagse Reko/Zemst
  • 7 september ONK – Hallum
  • 20 t/m 21 september – Biosfera Rollerskate

Overige

  • 16 juni – Gewestelijk Kampioenschap baan/marathon – Purmerend

G-Sporters

  • NK  –
  • 08 september – Special Olympics regionale spelen Medemblik

Marathoncompetitie

  •  27 april – Marathon Cup 1 – Oldenbroek
  •  1 mei – Marathon Cup 2 – Steenwijk
  •  2 mei – Skeelermarathon – Heerde
  •  11 mei  – Marathon Cup 3 – ‘t Harde
  •  10 juni – Marathon Cup 4 – Waarland
  •  29 juni – Marathon Cup 5 – Amersfoort
  •  20 juli – Marathon Cup 6 Finale – Otterlo

Kamp

  •   – Kamp wedstrijdrijders (kadetten en ouder, pupillen 1 op zondag)
  •   – Pupillen kamp

Toertochten