(Wedstr.) kalender

 Agenda 2018

Toernooi agenda seizoen 2018. Door het jaar heen worden er verschillende activiteiten georganiseerd door de club, maar er zijn ook andere landelijke en internationale toernooien. Hieronder vind u een overzicht per categorie.

Indoor

JST toernooi (jeugdskating vanaf pup 4)

  • 25 maart JST Opening – gelijktijdig Open dag Radboud – Medemblik (inschrijven 11.30)
  • 15 april JST – Warmenhuizen
  • 6 mei JST – Hensbroek
  • 3 juni JST – Purmerend
  • 15 juli JST – Beertje Ruiter Toernooi met teamsprint – Wervershoof
  • 9 september – Finale JST  – Purmerend

Van Lingen Competitie (vanaf pup 4)

  •  21 april – Zwaagwesteinde
  •  19 mei– Ten Boer
  •  2 juni – Heerenveen
  •  14 juli – Wervershoof
  •  8 september – Haulerwijk
  •  15 september – Wolvega

KNSB Baan Competitie – Jeugd/Senioren

  • 31 maart – LB1 jeugd/senioren – Heerenveen
  • 7 april – LB2 jeugd/senioren – Purmerend
  • 14 april – LB3 jeugd/senioren – Haulerwijk
  • 26 mei – LB4 senioren – Wervershoof
  • 9 juni – LB4 jeugd – Zwaagwesteinde
  • 9 juni – LB5 senioren – Zwaagwesteinde
  • 16 juni – LB6 senioren – Heerenveen
  • 30 juni – LB5 jeugd – Medemblik
  • 28 juli – LB7 senioren– Almere
  •  4 augustus– LB senioren finale– Wolvega
  •  25 augustus– LB jeugd finale – Almere

Europa Cup

  • 31 maart t/m 2 april – Trois Pistes (Frankrijk)
  • 6 t/m 8 april – Lagos (Portugal)
  • 20 t/m 22 april – Geisingen (Duitsland)
  • 27 t/m 29 april – Gross Gerau (Duitsland)
  • 4 t/m 6 mei – Heerde
  • 19 t/m 12 mei – Trophée des Trois Routes (Frankrijk)
  • 1 t/m 3 juni – Wörgl (Oostenrijk)
  • 8 t/m 10 juni – Gera (Duitsland)
  • 10 t/m 12 augustus – Flanders Grand Prix – Zandvoorde/Oostende (België)

Internationaal en nationale kampioenschappen

  • 10 mei– NK baan/weg – Heerde
  • 11 mei – NK baan/weg – Heerde
  • 12 mei – NK baan/weg – Heerde
  • 21 mei – NK marathon – Waarland
  • 1 t/m 3 juli – WK baan – Heerde
  • 5 t/m 7 juli – WK weg – Arnhem
  • 8 juli – WK marathon – Arnhem
  • 17 t/m 19 augustus – EK baan – Zandvoorde
  • 21 t/m 22 augustus – EK weg – Zandvoorde
  • 23 augustus – EK marathon – Zandvoorde
  • 22 t/m 24 juni – Radboud International Inline-Skate Tournament Wervershoof/Medemblik (vanaf pup 4)
  • 16 juni – Nationaal pupillen toernooi – Purmerend
  • 8 t/m 9 september – Internationale 2-daagse Reko/Zemst
  • 8 september – ONK – Hallum
  • 9 september – WK Masters – St.Moritz (Zwitserland)
  • 6-18 oktober – Youth Olympic Games – Buenos Aires (Argentinië)

Overige

  • 27 mei  – Gewestelijk Kampioenschap baan/marathon – Almere

G-Sporters

  • 8-10 juni – Special Olympics Nationale Spelen – Doetinchem
  • 2 juli – G-Sporten tijdens WK

Marathoncompetitie

  •  27 april – Marathon Cup 1 – Oldebroek
  •  2 mei – Marathon Cup 2 – Steenwijk
  •  2 juni – Marathon Cup 3 – Achterveld
  •  20 juni – Marathon Cup 4 – ’t Harde
  •  23 juni – Marathon Cup 5 – Staphorst
  •  14 juli – Marathon Cup Finale – Otterlo

Kamp

  •  30-31 maart, 1-2 april – Kamp wedstrijdrijders (kadetten en ouder, pupillen 1 op zondag)
  •  25-27 mei – Pupillen kamp

Toertochten

Agenda 2019

Langzaam aan worden er weer wat data voor volgend jaar bekend (alleen waar data ingevuld op is op dit moment bij ons bekend):

Indoor

JST toernooi (jeugdskating vanaf pup 4)

  •  JST Opening – gelijktijdig Open dag Radboud – Medemblik (inschrijven 11.30)

Van Lingen Competitie (vanaf pup 4)

KNSB Baan Competitie – Jeugd/Senioren

Europa Cup

  • 05 t/m 07 april – Lagos (Portugal)
  • 12 t/m 14 april – Geisingen (Duitsland)
  • 20 t/m 22 april – Trois Pistes (Frankrijk)
  • 26 t/m 28 april – Gross Gerau (Duitsland)
  • 03 t/m 05 mei – Heerde
  • 11 t/m 12 mei – Szeged (Hungary)
  • 17 t/m 19 mei – Gera (Duitsland)
  • 25 t/m 26 mei – Ostrava (Tsjechië)
  • 31 mei t/m 2 juni – Wörgl (Oostenrijk)
  • 08 t/m 09 june –  Trophée des Trois Routes (Frankrijk)
  • 09 t/m 11 augustus – Flanders Grand Prix – Zandvoorde/Oostende (België)

Internationaal en nationale kampioenschappen

  • NK baan/weg –
  • NK baan/weg –
  •  NK baan/weg –
  • NK marathon –
  • WK baan – 5-14 juli Barcelona (Spanje)
  • WK weg –
  • WK marathon –
  • EK baan –
  • EK weg –
  • EK marathon
  • 28 t/m 30 juni – Radboud International Inline-Skate Tournament Wervershoof/Medemblik (vanaf pup 4)
  • 29 juni 1/2 hour en 1 hour Relay Race
  • Nationaal pupillen toernooi –
  • 7 t/m 8 september –  Internationale 2-daagse Reko/Zemst
  • 20 t/m 21 september – Biosfera Rollerskate
  •  ONK – Hallum
  •  WK Masters –
  • Youth Olympic Games –

Overige

  •  – Gewestelijk Kampioenschap baan/marathon –

G-Sporters

  • Special Olympics
  • NK  –
  • 08 september – Special Olympics regionale spelen Medemblik

Marathoncompetitie

  •   – Marathon Cup 1 –
  •   – Marathon Cup 2 –
  •   – Marathon Cup 3 –
  •   – Marathon Cup 4 –
  •  – Marathon Cup 5 –
  •   – Marathon Cup Finale –

Kamp

  •   – Kamp wedstrijdrijders (kadetten en ouder, pupillen 1 op zondag)
  •   – Pupillen kamp

Toertochten