Landelijke Baan 3 Zwaagwesteinde 2019
Landelijke Baan 3 Zwaagwesteinde 2019
Mooie podiumplaats van Twan Berlijn op de 200 meter tijdrit bij de senioren, die al eerder dit seizoen liet zien in vorm te zijn maar waar het nog niet allemaal meezat. Bij de jeugd podiumplaatsen voor Jet Fransen en Chris Berkhout op de puntenkoers.
Uitslagen van onze skaters:
senioren Heren sprint Zwaagwesteinde
Twan Berlijn 3e
Ruben Oldenburger 12e
Luuk van Timmeren 20e
Gert Jan van Diepen 26e
senioren Heren lange afstand Zwaagwesteinde
Twan Berlijn 15e
Luuk van Timmeren 25e
Gert Jan van Diepen 30e
Ruben Oldenburger 41e
senioren Dames sprint Zwaagwesteinde
Anna van den Bos 4e
Danielle Ootes 11e
Klaske Baars 12e
senioren Dames lange afstand Zwaagwesteinde
Anna van den Bos 4e
Pien van den Bos 14e
Danielle Ootes 16e
Klaske Baars 24e
Uitslagen Jeugd:
Dagklassement
kadetten meisjes
Jet Fransen 7e
Senna Westerhuis 12e
Rianne Tiben 15e
Sofia Schilder 16e
Melissa Mooijman 20e
Eva Oldenburger 32e
kadetten heren
Chris Berkhout 4e
Bas Kee 9e
Jan Mooijman 10e
Ids van Komen 11e
Menno van Eig 12e
Finn van Driel 19e
junioren B meisjes
Iris Tiben 10e
Janne Berkhout 11e
Lieneke Vijn 22e
Maite van Komen 26e
Tamara Schenk 30e
categorie: junioren B heren
Maik Stam 14e
Thomas van Oost 19e
200 meter Tijdrit
kadetten meisjes
Jet Fransen 10e
Senna Westerhuis 8e
Rianne Tiben 17e
Sofia Schilder 21e
Melissa Mooijman 23e
Eva Oldenburger 32e
kadetten heren
Chris Berkhout 7e
Bas Kee 6e
Jan Mooijman 11e
Ids van Komen 13e
Menno van Eig 8e
Finn van Driel 19e
junioren B meisjes
Iris Tiben 9e
Janne Berkhout 11e
Lieneke Vijn 23e
Maite van Komen 24e
Tamara Schenk 27e
categorie: junioren B heren
Maik Stam 20e
Thomas van Oost 23e
Puntenkoers
kadetten meisjes
Jet Fransen 2e
Senna Westerhuis 14e
Rianne Tiben 15e
Sofia Schilder 12e
Melissa Mooijman 16e
Eva Oldenburger 32e
kadetten heren
Chris Berkhout 3e
Bas Kee 12e
Jan Mooijman 7e
Ids van Komen 9e
Menno van Eig 15e
Finn van Driel 19e
junioren B meisjes
Iris Tiben 10e
Janne Berkhout 9e
Lieneke Vijn 20e
Maite van Komen 27e
Tamara Schenk 29e
categorie: junioren B heren
Maik Stam 12e
Thomas van Oost 19e