KPN NK INLINE SKATEN DAG 3

KPN NK INLINE SKATEN DAG 3 – Wegparkoers Medemblik

De 3e en laatste dag van het NK werd op de baan in het zonnige Medemblik gereden.

Er werd door onze rijders ook weer het nodige eremetaal verzameld, 10 medailles! (1x goud, 3x zilver
en 6x brons):
One Lap
Sascha Schenk zilver (jun.a) Wieringerwerf
Klaske Baars brons (jun.a) Grootebroek
Bas Meijer zilver (jun.a) Oostwoud
Ivo de la Porte brons (jun.a) Oostwoud
Janno Botman brons (senioren)
Chris Berkhout zilver (kadetten) (puntenkoers)
Bas Kee brons (kadetten) (puntenkoers)
Evelien Vijn goud (jun.a) (puntenkoers)
Ramona Westerhuis brons (jun.a) (puntenkoers)
Ivo de la Porte brons (jun.a) puntenkoers)

Alle uitslagen van onze Radboud Skaters:

One Lap

categorie: kadetten meisjes one lap
Senna Westerhuis 9e
Melissa Mooijman 17e
Rianne Tiben 19e
Sofia Schilder 21e
Eva Oldenburger 31e

categorie: kadetten jongens one lap
Jan Mooijman 5e
Bas Kee 10e
Chris Berkhout 11e
Ids van Komen 14e
Menno van Eig 16e
Finn van Driel 19e

categorie: junioren b meisjes one lap
Janne Berkhout 5e
Iris Tiben 7e
Lieneke Vijn 19e

categorie: junioren b jongens one lap

Thomas van Oost 6e
Maik Stam 14e

categorie: junioren a meisjes one lap
Sascha Schenk 2e
Klaske Baars 3e

categorie: junioren a jongens one lap
Bas Meijer 2e
Ivo de la Porte 3e
Luuk van Timmeren 7e
Daan Berkhout 11e

categorie: senioren dames one lap
Danielle Ootes 11e
Pien van den Bos 13e

categorie: senioren heren one lap
Janno Botman 3e
Rick Schipper 5e
Kay Schipper 9e
Twan Berlijn 10e
Ruben Oldenburger 15e


puntenkoers

categorie: kadetten meisjes puntenkoers weg
Melissa Mooijman 5e
Senna Westerhuis 10e
Rianne Tiben 16e
Sofia Schilder 17e
Eva Oldenburger 29e

categorie: kadetten jongens puntenkoers weg
Chris Berkhout 2e
Bas Kee 3e
Jan Mooijman 4e
Ids van Komen 8e
Menno van Eig 14e
Finn van Driel 16e

categorie: junioren b meisjes puntenkoers weg
Iris Tiben 9e
Janne Berkhout 11e
Lieneke Vijn 16e

categorie: junioren b jongens puntenkoers weg
Maik Stam 10e
Thomas van Oost 21e

categorie: junioren a meisjes puntenkoers weg
Evelien Vijn 1e
Ramona Westerhuis 3e
Bente Kerkhoff 4e
Sascha Schenk 11e

categorie: junioren a jongens puntenkoers weg
Ivo de la Porte 3e
Luuk van Timmeren 7e
Bas Meijer 10e
Gert Jan van Diepen 11e
Daan Berkhout 14e

categorie: senioren dames puntenkoers weg
Beau Wagemaker 6e
Pien van den Bos 12e
Danielle Ootes 15e

categorie: senioren heren puntenkoers weg
Jordy van Workum 4e
Kay Schipper 10e
Twan Berlijn 14e
Rick Schipper 20e
Ruben Oldenburger 32e