KPN NK INLINE SKATEN DAG 2

KPN NK INLINE SKATEN DAG 2

Op dag 2 van het NK sleepten onze Radboudbikkels maar liefst 11 medailles binnen, 2x goud, 4x zilver en 5x brons, waarbij bij de heren jun.a op de 500 meter zelfs een ‘clean sleep’:

Luuk viert de winst op de 500 meterIris Tiben zilver 500meter junioren.b
Sascha Schenk zilver 500meter junioren.a
Klase Baars brons 500meter junioren.a
Luuk van Timmeren goud 500meter junioren.a
Ivo de la Porte zilver 500meter junioren.a
Bas Meijer brons 500meter junioren.a
Chris Berkhout zilver kadetten jongens afvalkoers
Bas Kee brons kadetten jongens afvalkoers
Bente Kerkhoff goud junioren a dames afvalkoers
Ramona Westerhuis brons junioren a dames afvalkoers
Luuk van Timmeren brons junioren a heren afvalkoers

Uitslagen alle Radboud skaters:

500 meter

categorie: kadetten meisjes 500 meter
Senna Westerhuis 10e
Rianne Tiben 13e
Sofia Schilder 16e
Eva Oldenburger 31e
Melissa Mooijman 32e

categorie: kadetten jongens 500 meter
Chris Berkhout 5e
Jan Mooijman 7e
Menno van Eig 12e
Finn van Driel 19e
Bas Kee 25e

categorie: junioren b meisjes 500 meter
Iris Tiben 2e
Janne Berkhout 14e
Lieneke Vijn 23e

categorie: junioren b jongens 500 meter
Thomas van Oost 17e
Maik Stam 23e

categorie: junioren a meisjes 500 meter
Sascha Schenk 2e
Klaske Baars 3e

categorie: junioren a jongens 500 meter
Luuk van Timmeren 1e
Ivo de la Porte 2e
Bas Meijer 3e
Daan Berkhout 7e
Gert Jan van Diepen 10e

categorie: senioren dames 500 meter
Danielle Ootes 6e
Pien van den Bos 9e

categorie: senioren heren 500 meter
Rick Schipper 4e
Twan Berlijn 7e
Janno Botman 8e
Ruben Oldenburger 14e
Kay Schipper 16e


Afvalkoers

categorie: kadetten meisjes afvalkoers
Senna Westerhuis 7e
Sofia Schilder 9e
Melissa Mooijman 10e
Rianne Tiben 15e

categorie: kadetten jongens afvalkoers
Chris Berkhout 2e
Bas Kee 3e
Jan Mooijman 6e
Menno van Eig 9e
Finn van Driel 17e
Ids van Komen 23e

categorie: junioren b meisjes afvalkoers
Janne Berkhout 9e
Iris Tiben 10e
Lieneke Vijn 18e

categorie: junioren b jongens afvalkoers
Maik Stam 8e
Thomas van Oost 10e

categorie: junioren a dames afvalkoers
Bente Kerkhoff 1e
Ramona Westerhuis 3e

categorie: junioren a heren afvalkoers
Luuk van Timmeren 3e
Bas Meijer 5e
Gert Jan van Diepen 6e
Ivo de la Porte 10e
Daan Berkhout 12e

categorie: senioren dames afvalkoers
Beau Wagemaker 5e
Pien van den Bos 11e
Danielle Ootes 13e

categorie: senioren heren afvalkoers
Jordy van Workum 5e
Kay Schipper 10e
Twan Berlijn 14e

Alle winnaars van de 500m
Alle winnaars van de 500m
Interview met Bente voor de livestream
Interview met Bente voor de livestream
Echte Beemsterkaas voor het publiek
Echte Beemsterkaas voor het publiek
Ivo, Luuk en Bas op het podium bij de 500 meter
Ivo, Luuk en Bas op het podium bij de 500 meter
Iris op het podium met een 2e plaats bij de 500m
Iris op het podium met een 2e plaats bij de 500m
Radboudpupillen helpen bij de medailleceremonie
Radboudpupillen helpen bij de medailleceremonie