• Nederlands kampioenschap Heerde 2018 – dag 3

    Nederlands kampioenschap Heerde 2018 – dag 3

    Op dag 3 stond het wegparkoers op het programma.

    Uitslagen Radboud:

     

    One Lap

    kadetten meisjes
    Janne Berkhout 5e
    Jet Fransen 12e
    Senna Westerhuis 18e
    Tamara Schenk 20e
    Lieneke Vijn 25e
    Rianne Tiben 26e

    kadetten jongens
    Menno van Eig 12e
    Bas Kee 13e
    Finn van Driel 21e

    junioren b dames
    Evelien Vijn Nederlands Kampioen
    Sascha Schenk 2e
    Ramona Westerhuis 4e
    Klaske Baars 7e
    Nikita Praag 8e
    Iris Tiben 9e

    junioren b heren
    Luuk van Timmeren 3e
    Gert Jan van Diepen 7e
    Daan Berkhout 11e
    Maik Stam 27e

    junioren a dames
    Anna van den Bos 3e
    Bente Kerkhoff 7e
    Ria Schilder 13e
    Dionne van Eig 15e

    junioren a heren
    Janno Botman Nederlands Kampioen
    Bas Meijer 5e


    senioren dames
    Danielle Ootes 4e
    Beau Wagemaker 5e
    Pien van den Bos 11e

    senioren heren
    Rick Schipper 4e
    Kay Schipper 5e
    Ruben Oldenburger 10e
    Twan Berlijn 13e
    Jordy Fronik 17e

    Puntenkoers

    kadetten meisjes
    Janne Berkhout Nederlands Kampioen
    Jet Fransen 6e
    Melissa Mooijman 12e
    Tamara Schenk 13e
    Senna Westerhuis 15e
    Lieneke Vijn 17e
    Rianne Tiben 18e

    kadetten jongens
    Menno van Eig 5e
    Bas Kee 6e
    Finn van Driel 7e

    junioren b dames
    Ramona Westerhuis Nederlands Kampioen
    Evelien Vijn 2e
    Iris Tiben 7e
    Nikita Praag 15e

    junioren b heren
    Gert Jan van Diepen 2e
    Daan Berkhout 6e
    Maik Stam 18e
    Thomas van Oost 27e

    junioren a dames
    Anna van den Bos Nederlands Kampioen
    Bente Kerkhoff 2e
    Ria Schilder 12e
    Dionne van Eig 13e

    junioren a heren
    Sem Koster 3e

    senioren dames
    Danielle Ootes 4e
    Beau Wagemaker 5e
    Pien van den Bos 12e

    senioren heren
    Twan Berlijn 15e

    100 meter sprint

    kadetten meisjes
    Senna Westerhuis 7e
    Janne Berkhout 15e
    Jet Fransen 18e
    Rianne Tiben 21e
    Tamara Schenk 22e
    Lieneke Vijn 23e
    Melissa Mooijman 25e

    kadetten jongens
    Menno van Eig 13e
    Bas Kee 14e
    Finn van Driel 18e


    junioren b dames
    Sascha Schenk Nederlands Kampioen
    Ramona Westerhuis 2e
    Evelien Vijn 3e
    Klaske Baars 5e
    Iris Tiben 9e

    junioren b heren
    Luuk van Timmeren 4e
    Daan Berkhout 19e
    Maik Stam 22e

    junioren a dames
    Ria Schilder 11e
    Dionne van Eig 13e

    junioren a heren
    Bas Meijer 7e

    senioren dames
    Danielle Ootes 7e
    Pien van den Bos 9e

    senioren heren
    Twan Berlijn 8e
    Jordy Fronik 10e
    Ruben Oldenburger 12e

    Podium One-lap jun.b meisjes: Evelien Vijn 1e, Sascha Schenk 2e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium One-lap jun.b meisjes: Evelien Vijn 1e, Sascha Schenk 2e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium One-lap jun.a dames: Anna van den Bos 3e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium One-lap jun.a dames: Anna van den Bos 3e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium Puntenkoers jun.b meisjes: Ramona Westerhuis 1e, Evelien Vijn 2e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium Puntenkoers jun.b meisjes: Ramona Westerhuis 1e, Evelien Vijn 2e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium puntenkoers jun.a dames: Anna van den Bos 1e, Bente Kerkhoff 2e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium puntenkoers jun.a dames: Anna van den Bos 1e, Bente Kerkhoff 2e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium 100m sprint jun.b meisjes: Sascha Schenk 1e, Ramona Westerhuis 2e en Evelien Vijn 3e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium 100m sprint jun.b meisjes: Sascha Schenk 1e, Ramona Westerhuis 2e en Evelien Vijn 3e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium One-lap jun.a heren: Janno Botman 1e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium One-lap jun.a heren: Janno Botman 1e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium puntenkoers kadetten meisjes: Janne Berkhout 1e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium puntenkoers kadetten meisjes: Janne Berkhout 1e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium Puntenkoers jun.b jongens: Gert-Jan van Diepen 2e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium Puntenkoers jun.b jongens: Gert-Jan van Diepen 2e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium puntenkoers jun.a heren : Sem Koster 3e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Podium puntenkoers jun.a heren : Sem Koster 3e (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Winnaars van de puntenkoers tijdens het Wilhelmus (foto: Instaschaats Hidde Muije)
    Winnaars van de puntenkoers tijdens het Wilhelmus (foto: Instaschaats Hidde Muije)
  • Trainingsschema

    Medemblik

    Trainingen deze week op:
    Maandag 18:00 - 19:15
    Dinsdag 19:15 - 21:00
    Woensdag 09:30 - 10:30
    Donderdag 18:00 - 21:00
    Vrijdag 9:30 - 10:30
    18:00 - 20:45

    Wervershoof

    Trainingen deze week op:
    Maandag 18:00 - 21:00
    Dinsdag 18:00 - 19:30
    Woensdag 18:00 - 19:15
    Donderdag 18:00 - 19:15
    Vrijdag 18:00 - 20:45

    Wedstrijdprogramma

    Internationale Skeeler Indoor Vlaanderen

    24 – 25 februari 2018
    Wedstrijden voor Jeugd, Seniors en Recreanten


    Indoor

    Indoor Heerde
    9 maart 2018