• Nederlands kampioenschap Heerde 2018 – dag 2

    Nederlands kampioenschap Heerde 2018 – dag 2

    Na een succesvolle eerste dag op de piste helaas een mindere dag voor Radboud op deze 2e dag. Dat lag niet aan de podiumplaatsen: er werden weer vijf nationale titels binnengehaald. Helaas waren er valpartijen: Janne Berkhout, Jordy van Workum en Beau Wagemaker hadden geen geluk, en de crash van Jordy van Workum tegen de boarding betekende het einde van het toernooi voor hem.

    Uitslagen Radboud:

     

    1000 meter

    kadetten meisjes
    Jet Fransen 6e
    Senna Westerhuis 12e
    Janne Berkhout 15e (val)
    Rianne Tiben 17e
    Tamara Schenk 20e
    Melissa Mooijman 21e
    Lieneke Vijn 22e
    Maite van Komen 24e

    kadetten jongens
    Bas Kee 13e
    Tygo Nicolai 15e
    Ids van Komen 16e
    Finn van Driel 19e
    Menno van Eig 21e

    jun b meisjes
    Ramona Westerhuis Nederlands Kampioen
    Evelien Vijn 2e
    Klaske Baars 5e
    Iris Tiben 7e
    Sascha Schenk 8e
    Nikita Praag 11e

    jun b heren
    Luuk van Timmeren 5e
    Daan Berkhout 6e
    Ivo de la Porte 7e
    Gert Jan van Diepen 11e
    Maik Stam 28e

    junioren a dames
    Anna van den Bos Nederlands Kampioen
    Bente Kerkhoff 4e
    Ria Schilder 13e
    Dionne van Eig 14e

    junioren a heren
    Janno Botman Nederlands Kampioen
    Sem Koster 4e
    Jordy van Workum 6e (val)
    Bas Meijer 21e

    senioren dames
    Pien van den Bos 6e
    Danielle Ootes 7e
    Beau Wagemaker 8e (val)
    Kelly Schouten 9e

    senioren heren
    Kay Schipper Nederlands Kampioen
    Rick Schipper 6e
    Jordy Fronik 14e
    Twan Berlijn 19e
    Ruben Oldenburger 20e

    Afvalkoers

    kadetten meisjes
    Janne Berkhout 8e
    Jet Fransen 11e
    Tamara Schenk 13e
    Senna Westerhuis 18e
    Melissa Mooijman 19e
    Rianne Tiben 20e
    Lieneke Vijn 21e
    Maite van Komen 22e

    kadetten jongens
    Menno van Eig 6e
    Bas Kee 13e
    Ids van Komen 17e
    Finn van Driel 21e
    Tygo Nicolai 23e

    jun b meisjes
    Ramona Westerhuis 2e
    Evelien Vijn 3e
    Sascha Schenk 6e
    Iris Tiben 8e
    Nikita Praag 16e

    jun b heren
    Gert Jan van Diepen 4e
    Daan Berkhout 5e
    Luuk van Timmeren 13e
    Maik Stam 20e
    Thomas van Oost 28e

    Punten-afvalkoers

    junioren a meisjes
    Anna van den Bos Nederlands Kampioen
    Bente Kerkhoff 3e
    Ria Schilder 11e
    Dionne van Eig 12e

    junioren a heren
    Sem Koster 3e

    senioren dames
    Kelly Schouten 4e
    Danielle Ootes 8e
    Beau Wagemaker 10e
    Pien van den Bos 12e

    senioren heren
    Twan Berlijn 16e

    1000m jun b. meisjes Podium: Ramona Westerhuis 1e, Evelien Vijn 2e
    1000m jun b. meisjes Podium: Ramona Westerhuis 1e, Evelien Vijn 2e
    1000m jun.a heren: Janno Botman 1e
    1000m jun.a heren: Janno Botman 1e
    Afvalkoers: Ramona Westerhuis 2e, Evelien Vijn 3e
    Afvalkoers: Ramona Westerhuis 2e, Evelien Vijn 3e
    Punten-Afvalkoers: Anna van den Bos 1e, Bente Kerkhoff 3e
    Punten-Afvalkoers: Anna van den Bos 1e, Bente Kerkhoff 3e
    1000m jun.a dames: Anna van den Bos 1e
    1000m jun.a dames: Anna van den Bos 1e
    1000m heren: Kay Schipper 1e
    1000m heren: Kay Schipper 1e
    Punten-afvalkoers: Sem Koster 3e
    Punten-afvalkoers: Sem Koster 3e
    Prijswinnaars van de 1000m op het podium voor het Wilhelmus
    Prijswinnaars van de 1000m op het podium voor het Wilhelmus
  • Trainingsschema

    Medemblik

    Trainingen deze week op:
    Maandag 18:00 - 19:15
    Dinsdag 19:15 - 21:00
    Woensdag 09:30 - 10:30
    Donderdag 18:00 - 21:00
    Vrijdag 9:30 - 10:30
    18:00 - 20:45

    Wervershoof

    Trainingen deze week op:
    Maandag 18:00 - 21:00
    Dinsdag 18:00 - 19:30
    Woensdag 18:00 - 19:15
    Donderdag 18:00 - 19:15
    Vrijdag 18:00 - 20:45

    Wedstrijdprogramma

    Internationale Skeeler Indoor Vlaanderen

    24 – 25 februari 2018
    Wedstrijden voor Jeugd, Seniors en Recreanten


    Indoor

    Indoor Heerde
    9 maart 2018