• Nederlands Kampioenschap Heerde 2018 – dag 1

    Nederlands kampioenschap Heerde 2018 – dag 1

    Het Nederlands kampioenschap inline-skaten ging donderdag 10 mei van start op de opnieuw gecoate piste in Heerde. Drie dagen achter elkaar tijdens het hemelvaartweekend werd er gestreden om de nationale titels. De eerste dag begon nat, maar het programma was al van te voren een uur naar achteren geschoven en bij aankomst in Heerde hadden de vrijwilligers de baan al zo goed als droog en kon het inrijden van start gaan.

    uitslagen Radboud:

    500 meter

    kadetten meisjes
    Janne Berkhout 4e
    Tamara Schenk 16e
    Melissa Mooijman 18e
    Jet Fransen 19e
    Lieneke Vijn 22e
    Senna Westerhuis 23e
    Rianne Tiben 24e
    Maite van Komen 25e

    kadetten jongens
    Menno van Eig 12e
    Bas Kee 13e
    Ids van Komen 17e
    Finn van Driel 20e

    jun.b dames
    Ramona Westerhuis Nederlands Kampioen
    Sascha Schenk 2e
    Evelien Vijn 3e
    Klaske Baars 4e
    Nikita Praag 15e
    Iris Tiben 17e

    jun.b heren
    Luuk van Timmeren 2e
    Ivo de la Porte 3e
    Gert Jan van Diepen 9e
    Daan Berkhout 11e
    Maik Stam 25e

    junioren a meisjes
    Anna van den Bos 2e
    Bente Kerkhoff 5e
    Ria Schilder 14e
    Dionne van Eig 15e

    junioren a jongens
    Janno Botman Nederlands Kampioen
    Bas Meijer 5e

    dames
    Danielle Ootes 2e

    heren
    Kay Schipper Nederlands Kampioen
    Rick Schipper 5e
    Twan Berlijn 9e
    Ruben Oldenburger 10e
    Jordy Fronik 16e

    Puntenkoers

    kadetten meisjes
    Janne Berkhout Nederlands Kampioen
    Melissa Mooijman 10e
    Jet Fransen 11e
    Senna Westerhuis 18e
    Tamara Schenk 19e
    Rianne Tiben 20e
    Lieneke Vijn 21e
    Maite van Komen 25e

    kadetten jongens
    Menno van Eig 9e
    Bas Kee 10e
    Ids van Komen 14e
    Finn van Driel 21e

    junioren b meisjes
    Ramona Westerhuis Nederlands Kampioen
    Evelien Vijn 3e
    Sascha Schenk 4e
    Iris Tiben 8e
    Nikita Praag 10e

    junioren b jongens
    Gert Jan van Diepen 3e
    Daan Berkhout 4e
    Ivo de la Porte 5e
    Luuk van Timmeren 16e
    Maik Stam 26e

    Afvalkoers

    junioren a meisjes
    Anna van den Bos Nederlands Kampioen
    Bente Kerkhoff 2e
    Ria Schilder 12e
    Dionne van Eig 15e

    junioren a heren
    Jordy van Workum Nederlands Kampioen
    Sem Koster 4e

    Senioren Dames
    Beau Wagemaker 4e
    Kelly Schouten 6e
    Danielle Ootes 10e
    Pien van den Bos 16e


    Senioren Heren
    Twan Berlijn 13e
    Jordy Fronik 30e
    Ruben Oldenburger 31e

    Podium meisjes jun.b 500m: Ramona Westerhuis 1e, Sascha Schenk 2e, Evelien Vijn 3e
    Podium meisjes jun.b 500m: Ramona Westerhuis 1e, Sascha Schenk 2e, Evelien Vijn 3e
    Podium jun.a dames 500m: Anna van den Bos 2e
    Podium jun.a dames 500m: Anna van den Bos 2e
    Podium heren 500m: Kay Schipper 1e
    Podium heren 500m: Kay Schipper 1e
    Podium kadetten meisjes Puntenkoers: Janne Berkhout 1e
    Podium kadetten meisjes Puntenkoers: Janne Berkhout 1e
    Podium jun.b jongens Puntenkoers: Gert-Jan van Diepen 3e
    Podium jun.b jongens Puntenkoers: Gert-Jan van Diepen 3e
    Podium jun.a meisjes: Anna van den Bos 1e, Bente Kerkhoff 2e
    Podium jun.a meisjes: Anna van den Bos 1e, Bente Kerkhoff 2e
    Podium jongens jun.b 500m: Luuk van Timmeren 2e, Ivo de la Porte 3e
    Podium jongens jun.b 500m: Luuk van Timmeren 2e, Ivo de la Porte 3e
    Podium jun.a heren: Janno Botman 1e
    Podium jun.a heren: Janno Botman 1e
    Podium dames 500m: Danielle Ootes 2e
    Podium dames 500m: Danielle Ootes 2e
    Podium Puntenkoers jun.b meisjes: Ramona Westerhuis 1e, Evelien Vijn 3e
    Podium Puntenkoers jun.b meisjes: Ramona Westerhuis 1e, Evelien Vijn 3e
    Podium Afvalkoers jun.A: Jordy van Workum 1e
    Podium Afvalkoers jun.A: Jordy van Workum 1e

    Video

    Start van de wedstrijddag
    Start van de wedstrijddag
    Radboud treintje
    Radboud treintje
    Jan en Maik hebben het beste uitzicht
    Jan en Maik hebben het beste uitzicht
    De sfeer is nu nog ontspannen
    De sfeer is nu nog ontspannen
    De vlag wordt gehesen, het NK kan beginnen!
    De vlag wordt gehesen, het NK kan beginnen!
    Kay Schipper
    Kay Schipper
    Puntenkoers kadetten meisjes
    Puntenkoers kadetten meisjes
    De punten
    De punten
    Kadetten heren aan de start
    Kadetten heren aan de start
    Kadetten heren aan de start
    Kadetten heren aan de start
    Junioren b meisjes aan de start van de puntenkoers
    Junioren b meisjes aan de start van de puntenkoers
    De punten bij de jun b dames
    De punten bij de jun b dames
    Junioren b heren aan de start van de puntenkoers
    Junioren b heren aan de start van de puntenkoers
  • Trainingsschema

    Medemblik

    Trainingen deze week op:
    Maandag 18:00 - 19:15
    Dinsdag 19:15 - 21:00
    Woensdag 09:30 - 10:30
    Donderdag 18:00 - 21:00
    Vrijdag 9:30 - 10:30
    18:00 - 20:45

    Wervershoof

    Trainingen deze week op:
    Maandag 18:00 - 21:00
    Dinsdag 18:00 - 19:30
    Woensdag 18:00 - 19:15
    Donderdag 18:00 - 19:15
    Vrijdag 18:00 - 20:45

    Wedstrijdprogramma

    Internationale Skeeler Indoor Vlaanderen

    24 – 25 februari 2018
    Wedstrijden voor Jeugd, Seniors en Recreanten


    Indoor

    Indoor Heerde
    9 maart 2018